Dobrý den,

pro vzdálenou podporu Vašeho PC prosím stáhněte program ze stránek výrobce sw TeamViewer z odkazu zde - jedná se o tento odkaz https://get.teamviewer.com/matrix_cz_sro Na níže uvedeném okně doporučujeme kliknout na červeně vyznačený text - začne se ihned stahovat požadovaný SW na vzdálenou podporu. Nově otevřenou kartu můžete zavřít.

Po stažení souboru TeamViewerQS.exe proveď dvojklikem jeho spuštění. Někdy je potřeba potvrďte jeho spuštění kliknutím na "Spustit" - viz obr 2.

Následně bude ještě potřeba zatrnou políčko souhlasu se smluvními podmínkami SW TeanVieweru a díle kliknout na tlačítko pokračovat - viz obr.3.

Po spuštění programu, jak je vidět na dalším obrázku, zadejte do modrého pole Váš email případně jméno a volejte na tel. číslo 603889153.

Pro úspěšné zahájení vzdálené podpory na vašem PC/NTB od Vás budeme potřebovat během následujících 30ti vteřin kliknout na tlačítko povolit.

 

Nyní již nic nebrání zahájení prací na vyřešení Vašeho požadavku/problému.

Služba je zpoplatněna částkou 300,- Kč s DPH za prvních 20 minut spojení. Za každých dalších 20 minut spojení je účtován poplatek 180,- Kč s DPH. Uvedené ceny jsou smluvní.

Top